IMG_2550.jpg

Můj příběh

Mé jméno je Martin. Když jsem začínal se psy, nikdy jsem nebyl spokojen s lidovými radami typu: "musíš mít lepší odměny", "tak to dělají všichni", "prostě to tak je" apod. Asi je to i tím, že jsem strojní inženýr a tak jsem měl již odmala velké nutkání porozumět věcem do hloubky.

Začal jsem se o výcvik psů tedy zajímat více, navštěvoval lekce, kurzy, semináře. Dnešní doba nabízí řadu možností, trh je zaplaven popularizačními články, knížky, kurzy atd. a je velmi těžké se v nich vyznat. Na jednom pólu je tu marketingově líbivý pozitivní trénink a na druhém stará škola.

Po letech objevování jsem se seznámil se systémem NePoPo®. Systém, který spojuje právě to nejlepší ze světa pozitivního tréninku a staré školy. Systém, který sedne každému psovi bez rozdílů a který má základy stavěné na vědeckých poznatcích. Více o systému NePoPo® zde

Jsem přímý člověk, který říká věci narovinu. Je pro mne důležité, aby klient dostával nezkreslené informace, které mohou být marketingově líbivé, ale dlouhodobě nefunkční. Věřím, že můj osobní přístup, profesionální kynologické vzdělání a pokora jsou skvělými předpoklady pro dosažení našich společných cílů.

V současné chvíli mám dva psy. Německého ovčáka jménem Arka a Belgického ovčáka Malinois - Raven, kterou nyní společně s Arka Teamem připravuji na Mondioring Cat3.

Chcete mě blíže poznat? Přečti si můj rozhovor zde

KVALIFIKACE

Certified NePoPo® Instructor

Member of the International Association of Canine Professionals (IACP)

NePoPo Bart Bear bez_3.png
iacpm-professional-logo600x600-web.png
  • Holder of the national certificate for education and training of dogs in the Czech Republic (certificate of the Ministry of Education and Science)

  • Certificate of NePoPo® Silver School (Belgium)

  • Certificate NePoPo® Gold School (Belgium)

  • E-collar certificate NePoPo® School (Belgium) - professional use of electronic collar

  • Member of the International Association of Canine Professionals (IACP)

unnamed2
unnamed2

press to zoom
3
3

press to zoom
1
1

press to zoom
unnamed2
unnamed2

press to zoom
1/4