VAROVÁNÍ: Ani nepřemýšlejte o pořízení elektronického obojku, aniž byste si přečetli toto!

58751213_1376742482466010_18577123063019

98% lidí používá nespolehlivé a nebezpečné elektronické obojky. V kombinaci s tím, že v drtivé většině jsou EO používány jako hrubé trestací nástroje k odstraňování nežádoucího chování, jde o velmi znepokojivé zjištění!

Drtivá většina značek elektronických obojků se neumí přizpůsobit vnějšímu okolí (teplota, vlhkost, velikost plochy kontaktu s kůží, apod.).

Vyšší vlhkost znamená větší citlivost na stimulaci. Úroveň 3 na displeji pes cítí jako úroveň 6. Větší plocha kontaktu obojku s kůží znamená nižší citlivost na stimulaci, při každém posunu (změna plochy kontaktu) se tak citlivost opět mění.

Toto způsobuje nestabilní stimulaci psa během výcviku. Protože Vámi zvolená úroveň stimulace není konstantní. Tedy nebezpečí a nehody během výcviku.

NEBEZPEČÍ NEŽÁDOUCÍ STIMULACE

NUTNÁ KALIBRACE OBOJKU PŘI KAŽDÉM POUŽITÍ

NEBEZPEČÍ POŠKOZENÍ DŮVĚRY MEZI PSEM A PSOVODEM

Řešením je patentovaný systém SSC

SSC (systém pro konstantní citlivost stimulace) je systém vyvinutý společností Martin System™, kdy obojek 20x za vteřinu měří vnější podmínky mezi kontakty (odpor) a automaticky přizpůsobuje výstup na obojku tak, aby byla zachována konstantní citlivost stimulace.

Díky tomuto systému, je tak jedno, zda je Váš pes mokrý, proběhl se v mokré trávě, obojek se mu přesouvá na krku, vyšší teplota okolí apod. Obojek se vždy sám automaticky přizpůsobí okolí.

Porovnání stimulace s SSC a bez SSC

4.png

Stimulace s SSC

Pes cítí danou úroveň stimulace pořád stejně za jakýchkoliv vnějších podmínek.

Stimulace bez SSC

5.png

Pes cítí danou úroveň stimulace rozdílně podle rozdílů vnějších podmínek.

3.png

SPOLEHLIVÝ A BEZPEČNÝ VÝCVIK

KALIBRACE OBOJKU POUZE JEDNOU A NAVŽDY

SROZUMITELNÝ A FÉR VÝCVIK

MOŽNOST MODERNÍHO POUŽITÍ ELEKTRONICKÉHO OBOJKU (NEPOPO®)